';
Preloader logo
[rev_slider_vc alias=”alb-hero”]

NJOFTIME

Takimi i Gjashtë i Komitetit të Përbashkët të Projektit u mbajt me 31 Korrik të vitit 2018 në Petnjicë, Mal i Zi. Gjatë takimit u diskutua mbi zbatimin dhe mbi

Continue

COSPE Shkoder ne bashkepunim me Shkollen Profesionale “Ndre Mjeda”, ne Bushat, Bashkia Vau Dejes -Shqiperi, kane organizuar kete ceremoni per te prezantuar fillimin e Projektit te titulluar “ Te rinjte

Continue

Sekretariati i Përbashkët Teknik (SPT), në bashkëpunim me Strukturat Operative, Zyrën për Integrimin Evropian të Malit të Zi dhe Ministrinë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Republikës së Shqipërisë,

Continue

Në sallën e madhe të Kuvendit Komunal të Beranës u mbajt konferenca për shtyp ku u prezantua projekti “Ishujt e Gjelbër”, i financuar nga fondet e Bashkimit Evropian. Qëllimi i

Continue

THIRRJA PËR PROPOZIME

THIRRJA E I PËR PROPOZIME

NGJARJE

September 2018
M T W T F S S
« Aug    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


ENG | MNE | ALB